آدرس ر

روستای قاضیان در استان گیلان (خرید و فروش ملک)

روستای قاضیان در استان گیلان (خرید و فروش ملک)

 

آدرس ر
رضوانشهر

 

استان گیلان بهترین ایده برای سرمایه گذاریست.

برا مشاوره در خرید ملک در استان گیلان با مشاوران املاک ریحانی تماس بگیرید.

اجاره شبانه ویلای ساحلی و جنگلی و سوئیت آپارتمان در استان گیلان

شماره تماس ۰۹۱۱۸۱۶۹۰۴۵

 

شهرنشینی چگونه بر الگوهای مصرف مواد غذایی و در نتیجه سیستم های تولید، فرآوری و جابجایی کشاورزی در سطوح محلی، ملی و منطقه ای تأثیر می گذارد؟

بازیگران کلیدی نوظهور در این سیستم‌های غذایی در حال تکامل چه کسانی هستند و تأثیرات این دگرگونی‌ها برای گروه‌های کم درآمد

(تولیدکنندگان در مقیاس کوچک و کشاورزان خانوادگی، خریداران خالص غذای روستایی بدون زمین و فقیر، تاجران بخش غیررسمی، کم درآمد) چیست.

 

درآمد مصرف کنندگان شهری

 

چگونه تحولات در اقتصادهای روستایی با افزایش اشتغال غیرکشاورزی، تحرک و مهاجرت تعامل دارد؟

نقش مراکز شهری کوچک و متوسط ​​در پیوند تولیدکنندگان با بازارهای گسترده تر (شهری، ملی، منطقه ای و جهانی) و ایجاد فرصت های محلی برای تنوع درآمد چیست؟

تاثیر سیاست های کشاورزی و تجاری بر مصرف مواد غذایی شهری و روستایی و تولیدات کشاورزی محلی چیست؟

و پیامدهای اغلب ناخواسته آنها (به عنوان مثال، افزایش خریداران خالص مواد غذایی، به ویژه در میان گروه های روستایی کم درآمد) چیست؟

چه رویکردهای سیاستی و در چه مقیاسی مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که در فرآیند شهرنشینی و در زمینه تغییرات آب و هوایی، برابری برای مردم و مناطق روستایی و شهری تضمین می شود؟

 

با توجه به اینکه بسیاری از بحث‌ها در مورد امنیت غذایی جهانی و توسعه روستایی بر اساس تولید ناکافی کشاورزی شکل گرفته است، توجه کمی به چگونگی تنوع فرآیندهای شهرنشینی – که در مصرف مواد غذایی و سیستم‌های غذایی که شامل پردازش، حمل‌ونقل، بازارها و همه موارد مرتبط منعکس می‌شود، می‌شود.

فعالیت ها – مسیرهای مختلف تحول را در مناطق روستایی، حومه شهری و شهری ایجاد می کند.

 

درک و مستندسازی این دگرگونی‌ها و نحوه تأثیر آن‌ها بر گروه‌های کم‌درآمد در همه مکان‌ها، برای تدوین و اجرای سیاست‌های مناسب که از امنیت غذایی و معیشت گروه‌های کم درآمد حمایت می‌کند و در عین حال انتقال پایدار روستایی به شهری را تقویت می‌کند، مرکزی است.

ترجمه مقاله

ارسال یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *